Rande číslo JEDENÁCT

15. dubna 2017 v 20:15 | Julie |  Špatné rande
Rande, v pořádí už jedenácté, které jsem vám tu vyslepičila, bylo oříšek, protože jsem netušila, které bylo větší bizár, abych vám ho přednesla nejdřív.

Takhle jednoho krásného dne jsem byla pozvaná na procházku od jednoho, na pohled, celkem ucházejícího jedince, že jestlipak bych s ním nechtěla jít vyvenčit pesana, že se projdeme, pokecáme a bude to fajn. Tak já si říkám ,,Proč ne viď, stejně bych seděla doma na zadku, kdybych na to nekejvla", tak jsem se připravila, upravila a randíčko jsme měli mít asi za půl hoďky na lavičce kousek od mého domu. Buldoček, jak jsem vám ho pojmenovala, si vysloužil tuhle přezdívku proto, že mi říkal, jak jeho trhač musí mít přesně stanovený hranice, dodžovat jídleníček, nachozené procházky, že to je šampión. Jo a taky že je to fakt drsnej, velkej a krvelačnej pitbull. Co si budem. Byl to zaprdlej sotva buldoček, tak jsem mu začala říkat Buldočku.Šli jsme teda na procházku, vzhledem k tomu, že jsme se potkali jednou, vyměnili si kontakt a za pár dní se viděli, věděli jsme o sobě celkem kulový, takže to byl takový hod na slepý cíl. První část večera byla celkem fajn. Povídali jsme si o sobě, co nás baví, prostě se tak poznávali. Jenže jednou jsme zabrouzdali do tématu vztahů a nekecám vám, Buldoček dokázal mlet celou hodinu o tom, jaká byla jeho bývala přítelkyně, co dělali a nedělali, jak se milovali, co na ni měl rád, co zažil. Když už mi teda došly nervy, zeptala jsem se ho, proč teda s ní není, když se tak milovali a všechno bylo růžový. Vytřeštil na mě oči a lehce se zakuckal. Čekala jsem, že co z něho za zázrak vyleze a on že byl moc žárlivý, že pokaždý, když se jeho slečna s někým bavila, tak měl černo před očima a po klukovi skočil, a že občas i jeho slečna dostala doma co proto.

Nebudu vám lhát, že jsem si skoro kákla do kalhot, že teď po mně někde skočí a něco mi udělá. KDYBY ALESPOŇ KECAL! Ale on na férovku "hele biju koho vidím a občas ode mě dostane i mladá, tak preventivně". No nechápu to, fakt nechápu.

Jenže to nebyl konec. Jeho agresivita se prohloubila ještě víc, když jsme prošli kolem lavičky, kde seděli asi 4 mladí romové. Když nic nedělaj, je mi to jedno, jestli jsou zelení nebo červení, když něco dělaj, tak mi je pro změnu jedno, jestli jsou bílí nebo černí, ale on najednou začal, že všichni cikáni do plynu, že by je střílel, že si pořídil plynovku na ně, že Hitler měl přece jen pravdu a měl to dokončit, že by tady ta havěť nebyla a já jsem si už fakt sedla na zadek a říkám si ,,Hele Julie, vezmi nohy na ramena a okamžitě se zdekuj." Tak jsem pa nenápadně koukla na hodiny a vymluvila se, že je pozdě a musím ještě něco zařídit, rozloučila se a okamžitě odešla.

A takhle to zas jednou vypadalo.

Upozornění pro vás nemám, protože kdo to mohl čekat, ale když něco takovýho uslyšíte, holky, prchejte daleko pryč. A kluci? Nebuďte nenávistní, nemlaťe holky a vlastně ani nikoho jinýho. Není to normální.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | Web | 16. dubna 2017 v 8:25 | Reagovat

To musel bejt peknej tupoun,když tohle zvasta na první procházce (resp.ze tohle vůbec kdy pouští z pusy)....

2 Majda Majda | E-mail | Web | 5. září 2017 v 14:34 | Reagovat

No to máš štěstí že ses takovýho blba zbavila. Ale zase dobře že ses to dozvěděla už na prvním rande a ne až ti poprvé dal pár facek

3 Jana Jana | 5. února 2018 v 14:56 | Reagovat

Milá slečno, nejprve bych vám doporučila několikrát si po sobě článek přečíst, než něco zveřejníte. Obsah komentovat nebudu, to je každého věc, s čím se chce svěřit, ale opravdu bych si někde zaplatila nějaký kurz tvůrčího psaní, projela znovu pravopis a pak teprve něco veřejně sdílela. Ale ok, je vám 20...

4 spatny-rande spatny-rande | 4. května 2018 v 9:58 | Reagovat

[3]: Ale prosím Vás. Pročpak nejdříve nesdílíte i Vaše dokonalé tvůrčí praní? Nejsem žádnej profesionál a tohle bylo čistě pro zábavu. I kdybych tu psala v každé větě chybu, tak pokud Vám vadí a nezajímá Vás to, tak jedním kliknutím na křížek, jako šmahem proutku, jste pryč. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama