Červen 2016

Rande číslo OSM

18. června 2016 v 19:00 | Julie |  Špatné rande
Dnešního chlapáka, který přispěl hřebíčkem do rakve mým nervům, budeme nazývat Boxer. A Boxer s velkým B!

Týpek byl sousek prarodičů moji kamarádky, a tak nějak jsme díky tomu začali bavit. Teda... bavit tím stylem, že mi sotva kváknul ahoj a rychle odešel. Asi se styděl?
Na facebooku mi vypisoval od rána do večera, ale když jsme se měli vidět, tak to bylo převážně ticho, nebo jediný tahoun konverzace jsem byla já. (Jenže to nevydržíte, když na svou otázku nebo téma, které nahodíte, dostanete jako odpověď jednu větu a dál se s vámi nemaže.) Byl to typický srdíčkách a pusinkovač (při jubilejním rande číslo 10, bych mohla speciálně udělat článek na téma "deseti typů kluků, se kterým nikdy nechoď na rande", co?), kdy za každou větou bylo jedno z těchto znamínek. Hnus. Ano, velebnosti hnus. I kdybych byla po uši zamilovaná, tak se v životě neskloním k tomu, abych něco takového pořád psala.
Psal mi, jak se do mě strašně zamiloval, jak jsem úžasná, božská, no vychvaloval mě do nebes, přesto že jsem úplný opak toho, co si ze mě vlastně udělal. Jakoby si vysnil holku a prostě k ní přidal můj ksicht a to jsem přesně byla já. Takže takový naivní idealista.

Když jsme šli na naše první rande, které se romanticky odehrávalo pouze na parkovišti před mým domem, nikam dál jsme se totiž nedostali. Když si na to teď vzpomenu, tak brečím. Brečím smíchy.
Přišel ve své super fáru, které bylo vyfocené na každé druhé jeho fotce. No byl to vrak, ale co dokážou udělat filtry photoshopu. Byl velmi pyšný.
Nezapomněl si vzít upnuté tričko, které zvýraznilo jeho velké břicho... teda vlastně ruce, boxeři nemají špeky (pozor, i kdyby měl, to mi je jedno, jde o to všechno... no chápeme se) a pivní pupek, byl totiž boxer, ale víte, v tom pořádném slova smyslu. To už jsi totiž ve fázi, kdy si pořídíš rukavice a na půdu si dáš pytel. K tomu na proložení fotek aut dáš fotky svého boxerského umění (samozřejmě nezapomeň na pořádnou dávku filtrů!) No není to k smíchu? A už se chápeme, proč jsme se nedostali jinam, než k nám na parkoviště?

Rande číslo SEDM

4. června 2016 v 11:40 | Julie |  Špatné rande
Slibotechna, která říkala, jak alespoň jednou do měsíce se ozve, se zas ozvala s měsíčním zpožděním, ale nebudeme zdržovat, jdeme rovnou na to.

Dnešnímu týpkovi bychom mohli říkat spoustou přezdívek, například kytarista, kung fu panda, "sexy" nebo "ten klučík, co se snaží dostat každou bejvalku svýho kámoše".

Naše seznámení proběhlo na facebooku, oh Julie, jaké to originální v dnešní době. Ano, já vím. Znala jsem ho od svého nejlepšího kamaráda, že je to bývalý kluk jeho holky, poté bývalé holky a nakonec kytarista byl zas přítomný kluk. No VKV jak vyšitý. Tudíž jsme měla takový názor nenázor, ale neodsuzovala jsem ho. Nezačal chodit s mojí holkou, že. Když si mě jednou přidal a začali si psát, po pár hodinách jsme šli rovnou ven. Na co čekat?

Nemůžu říct, že by to bylo vyložené nějak špatné. Povídali jsme si o všem, ale jednou padlo slovo na toho mého nejlepšího kamaráda a on začal doslova jančit a hodně ho hanit. Promiň, tohle přeci nebudu poslouchat. Každopádně hned jak to zjistil, tak najednou začal být úplně jinak přítulný. Dokonce mi dal z ničeho nic pusu. Neříkám, že jsem nějaká netykavka, ale on se mi tak moc nelíbil, abych se s ním oblejzala na první schůzce.
Nějak jsme to doklepali až do konce, kde najednou začal nadávat (opět), že musí jet na nějaký neplánovaný koncert s kapelou, že je skvělý kytarista, že se o něj perou (ehm, slyšela jsem ho hrát, no takový zázrak to nebyl), takže mě nemůže ani doprovodit těch 400 metrů domů, musí běžet pro auto a vyjet (jsem pak zjistila, že vlastně ani nemá auto, tak by mě zajmalo, jaké si bral). Tak jsem teda došlo v noci sama domů a čekala, že třeba tedy napíše "Došla jsi v pohodě?", přišlo mi "Ten koncert je fakt na hovno.", neboj, došla jsem v pohodě, kdyby ses náhodou chtěl zeptat.
Nevím proč, ale nějak mě to k němu táhlo, nebo si jinak nedokážu vysvětlit, proč jsem s ním šla na další rande.