Duben 2016

Rande číslo ŠEST

14. dubna 2016 v 21:42 | Julie |  Špatné rande
Po 7 měsících, ale přeci.

Ahoj, dlouho jsem nic nenapsala, já vím já vím, nebyl čas. Na psaní, ani na randění, každopádně i tak mám v zásobě nějaké své historky.

Šestýmu chlapíkovi budeme říkat Loupák, však to znáte, později to dá smysl.

Loupák bydlel pár metrů ode mě, tak jsme se dost často míjeli všude možně. Vždy na mě tak s úsměvem koukal, ale já si ho nějak nevšímala. Jednoho dne mě vystalkoval na facebooku a přidal si mě. Že prý rád by mě poznal a tak, vlastně to bylo celkem roztomilý, ne?
Pár dní jsme si psali a přišel mi dost zvláštní, tedy spíš jeho názory a vyjadřování. Byl to takový sebestředný trouba, co věděl všechno, ale vlastně nic. No ale když už si tu vedu takový internetový deníček, tak proč s ním někam nezajít a nepodělit se o ty srandy.

Pozval mě na pizzu, jako docela v pohodě první schůzka, tak jsme se domluvili, sešli a pohoda. Přišel ke mně, podal mi ruku a představil se. To jsem čuměla jak puk, protože se mi to opravdu nikdy nestalo. To se cení, možná.
Šli jsme do pizzerky, on si něco objednal, zaplatil a já jen tak stála a jakože aha. Když mu donesli pizzu, tak se jen tak zeptal "Ty si nic nedáš?", no já nevím, ale nějak jsem neměla ani možnost si objednat, konec konců jsem stejně neměla hlad a nebudu se před ním cpát.