Srpen 2015

Pravý Romeo pokus JEDNA

8. srpna 2015 v 21:03 | Julie |  Pravý Romeo
Dlouho jsem se neozvala a nebylo to jen kvůli, v minulém článku zmiňovaném, rozbitém netbooku, ale také proto, že jsem našla údajného Romea, dokonce dva a tak nebyl čas na nějaké jiné randění.

No a aby to tu nebylo prázdné, tak jsem se rozhodla, že o obouch napíšu.

Ten první byl opravdu takový princ se kterým jsem si jako princezna přišla, avšak to bych nebyla já, kdyby se to nějak nepokazilo, že.

Říkejme mu Princ na kole, jelikož jeho největší láskou byla kola, holka neměla šanci.

Seznámili jsme se úplnou náhodou a to když jsem se domluvila s kamarádem, že zajdeme jen na chvilku pokecat. Nakonec jsme skončili v hospůdce, kde byli naši dva společní kamarádi a dva úplně neznámí kluci. Už když jsem přišla ke stolu, tak jsem si ho všimla a pomalu mi tekla slina po bradě, jak jsem se roztýkala nad tím, jak je krásný. Špinavý bonďák, zelený oči, vysoký,strniště, velká ramena, prostě naprostý můj ideál.
Jen jsme tak sedeli u stolu, popíjeli, povídali si a občas se mě na něco zeptal a tak. Později odešel jeden z těch neznámých a já si sedla na jeho místo, byla jsem na kříž na proti němu. Od té chvilky jsme si povídali hlavně spolu a hrozně jsme si rozuměli. Různě jsme vymýšleli s přicházejícími promilemi hlouposti, hráli kosty a podobně. On u toho podváděl a když šel kolem mě na záchod, tak mi pošeptal, že podvádí, což jsem věděla, ale díky tomu jsme se na sebe pořád culili a usmívali. Nakonec mi nenápadně podal mobil, kde bylo napsaný, jestli si ho přidám na fb, bylo to takový roztomilý. Z jeho profilu jsem si sebe přidala a dál se věnovala i všem okolo.
Když už jsme tam zbyli jen my dva a můj nejlepší kamarád, který toho měl opravdu dost, řekli jsme si, že ho doprovodíme a už se tak nějak celkově rozpustíme. Celou dobu jsem si přála a doufala jsem, že mě doprovodí. Při odchodu mi půjčil bundu, podržel dveře a bylo to takové hezké. Doprovodili jsme kamaráda a nakonec šel tedy i on doprovodit mě.