Červen 2015

Rande číslo ČTYŘI

5. června 2015 v 20:47 | Julie |  Špatné rande
Omlouvám se za neaktivitu, ale když si člověk šlápne na noťas, tak je to holt špatný.

Říkejme mu Lesník, story k tomu až později. Nebylo to vlastně tak strašný rande, vlastně to bylo docela pěkný odpoledne, ale to bych to nebyla jà, kdyby se nakonec něco nepodělalo, že.

Byli jsme domluveni, že se sejdeme na jednom parkovišti a někam pojedeme, Říkal mi "Vyhlížej modrýho golfa, to budu já!", ale copak já vím, jak to vypadá? Jako na potvoru tam stálo snad deset modrých aut a jelikož jsem ho neviděla už roky, bála jsem se, že se mineme. Naštěstí se ke mně hned hlásil a já jen s otevřenou pusou koukala, co za peknýho týpka z něj vyrostlo.
Všechno bylo v pohodě, povídali jsme si, procházeli se, pak jeli na vyhlídku, kde jsem nikdy nebyla a proběhla i krásná pusa. No nemohla jsem si nic stěžovat.
Potom jsme se šli ještě projít do lesa a jelikož chodil na lesárnu, dělal mi přednášku o těch stromech tam, bylo to celkem vtipné. Nakonec mě odvezl domů a všechno mi přišlo super.

Jenže teď přišel kámen úrazu. Dopídila jsem se totiž k tomu, že má už dva roky holku, dokonce týden předtím než jsme sli spolu, tak slavili výročí. Nějak jsem nevěděla, jak se mám tvářit.
Tak jsem mu psala "A tvoje holka o tomhle všem ví?" na to jsem dostala odpověď "Ale notak, nebudeme si přeci kazit takový pěkný den." V tu chvíli mi došlo, že tohle fakt nikam nevede a já určitě nebudu někomu dělat bokovku.

A rada na závěr: Nejdřím si všechno okolo něj zjisti, ať pak nejsi zklamaná, protože zjistíš, že má dva roky vztah.